Sekcia FAQ - Otázky a odpovede je tu na to, aby vám pomohla lepšie sa zorientovať na stránke a poskytnúť odpovede na otázky, ktoré by ste mohli mať v súvislosti s jej prehliadaním a nákupom mojich obrazov. Otázky a odpovede sem budem postupne doplňovať. Ak máte nejakú nejasnosť napíšte mi ju do pripraveného, diskusného okienka nižšie, alebo na môj e-mail. Pomôžete tým skvalitniť služby tejto sekcie, ktoré môžu pomôcť aj iným návštevníkom stránky.

FAQ - Otázky a odpovede

Dobrý deň. Páči sa mi jeden z vašich obrazov a chcel by som ho kúpiť. Ako mám postupovať?

Ak máte nejaké otázky na konkrétne dielo, ktoré si chcete kúpiť a chcete sa pred jeho kúpou najskôr spýtať na detaily, tak mi napíšte na môj e-mail. Rád vám odpoviem a poskytnem akékoľvek informácie o vami vybranom obraze.

Ak si prajete nákup urýchliť a nepotrebujete žiadne ďalšie informácie o diele než tie, ktoré sú pri ňom napísané, tak môžete kúpu obrazu uskutočniť kliknutím na tlačítko PayPal - Click here to buy, ktorý nájdete pod každým obrazom a pokračovať podľa pokynov stránky služby PayPal, na ktorú budete presmerovaní.

Ak chcem kúpiť vaše dielo, musím mať zriadený PayPal účet?

Nie. Ako vyplýva z odpovede uvedenej vyššie, účet na službe PayPal nie je potrebný na nákup mojich obrazov. Obraz môžete u mňa zakúpiť aj prostým zaslaním e-mailu v ktorom uvediete o ktorý obraz máte záujem a ja vám obratom zašlem informácie o spôsobe dodávky a platby.

Ak by som chcel PayPal účet, kde si ho môžem zriadiť? Má nejaké výhody?

Účet PayPal si môžete založiť na internetovej stránke https://www.paypal.com. Jeho zriadenie je úplne zadarmo. K založeniu PayPal účtu potrebujete embosovanú, kreditnú kartu (Visa, MasterCard, alebo American Express) a vlastný e-mail. Dôležité je pri zakladaní účtu PayPal uviesť skutočnú adresu na ktorú vám bude zaslaný obraz v prípade, že si ho u mňa kúpite prostredníctvom služby PayPal.

Služba PayPal vznikla na bezpečné platenie kreditnou kartou na internete. Výhoda spočíva v tom, že sa k údajom z vašej kreditnej karty nedostane žiadny neseriózny, internetový obchodník, ktorý by ju mohol zneužiť, pretože vaše internetové transakcie prebiehajú cez bezpečný portál služby PayPal. Takže hlavné výhody spočívajú v rýchlosti a bezpečnosti transakcií. Ďalšou výhodou je, že služba PayPal je vo svojom odvetví internetových služieb jednou z najväčších, najdôveryhodnejších a najkvalitnejších. Je podporovaná všetkými, veľkými a významnými internetovými obchodmi po celom internete (napr.: DickBlick Art materials, Amazon a pod.), vrátane populárneho, aukčného portálu Ebay. Takže ak si raz zriadite účet PayPal, tak vám nič nebráni bezpečne a rýchlo zohnať a kúpiť na internete čokoľvek a kdekoľvek.

Záznamy: 1 - 3 zo 3

Diskusná téma: FAQ - Otázky a odpovede

jan.guran@gmail.com.sk

jan Gurán 10.11.2010
Zdrtavim Vas pan Kupčik tiež malujem aj na Vlkolinci ako vy malujete pekne obdivujem hlavne portrety ktoré nemajú chybu dakedy by sme sa mohli stretnút vela úspechov praje jan.

Pridať nový príspevok